Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek mennyire undorító...

Szerintetek mennyire undorító és lehet-e ott ezek után nyugodtan élni?

Figyelt kérdés

Kivettem egy szobát, mindenki tök kedves volt, elsunyultak egy dolgot, az alapból igénytelen lakók. Az albérlet jó kerületben van, a lakás is felújított, jó árban. Emiatt vettem ki. Kiderült, hogy az ablakot nem lehet kinyitni, ezért a szerelő nagy nehezen kinyitotta, és a volt bérlők bevágták, hogy egész télen nem volt kinyitva, tehát kb 4-5 hónapig nem volt szellőztetve a szoba! Elkapott az undor, és a hányinger, betegek is lehettek közben, mert köhögtek, ezért mindent feltakarítottam, sanytollal végigtakarítottam mindent, szellőztettem, légfrissítőt vettem utánuk. Egy pár voltak, szóval szexelhettek is. De én ezt nem tudom megérteni, egyszerűen hányinger.

Egy a baj, a falak okádják magukból a belakott bűzt, el tudom képzelni, hogy ennyi nem szellőztetés után, mennyire undorítóan lerakódhatott, megképződhetett egy zsírréteg a falon az ondó,izzadság,betegség szagoktól.

Lesz majd egy tisztasági festés, szerintetek mennyire lesz élhető a szoba? Mert már most undorodom, és még nem is alszom ott, csak a cuccaimat vittem át


2019. márc. 8. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

"Egy pár voltak, szóval szexelhettek is. De én ezt nem tudom megérteni, egyszerűen hányinger."


Egy jó pszichiáter? ... mert ide a pszichológus kevés lesz!

2019. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
84%
Mielőtt kivetted, nem nézted meg? Akkor nem érezted a szagot? Nem nézted meg az ablakot, stb.?
2019. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint azt nem tudom megérteni, hogy hogy nem szellőztettek?! Egy hét után is megérezni, hogy nem volt nyitva az ablak, mit még 4-5 hónap után...
2019. márc. 8. 23:02
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy az Monk?
2019. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
De, troll, a bacilusos. Mindentől rosszul van, még a kézfogástól is.
2019. márc. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Áruld már el, a falon lévő ondón mit segítene a rendszeres szellőztetés?
2019. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát semmit nem segít, ezért kell egy festés. Nem tudom, miért így válaszoltok, de számomra igénytelen nem szellőztetni. És szagokról van szó, képzeljétek a szexnek is van egy szaga, annak a kilélegzett levegőnek valahova távoznia kell, és ha nincs kinyitva az ablak, akkor a falakra “ragad”.
2019. márc. 9. 09:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy egy nyitott ajtón keresztül nem szellőzik semmit?

Mások szexének a tudatától ennyire undorodsz?

Ezzel is neked volt problémád?

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__vizi-sportok__9..

2019. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, ezt nem én írtam ki. És nem undorodom, ha szellőztetve van, minden nap kellene
2019. márc. 9. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:

A légcsereszám, amivel az épületenergetika alapból számol 0,5, azaz óránként a levegő fele kicserélődik. Mármint szellőztetés nélkül. Ez teljesül is, ha hagyományos fa ablakok vannak, és van kint-bent hőfokkülönbség vagy szél.

Mi pl. nem szellőztetünk, kivéve nyári éjszakákon, de akkor a meleg kiengedése miatt. Pontosabban a szobákban nem szellőztetünk, vannak elszívóventilátorok a két wc-ben (pár wattos csak, így folyamatosan megy). Meg ha begyújtunk a kandallóba, akkor résszellőzőre nyitjuk az ablakot, hogy jól égjen.


Ha egy lakásban csak szellőzéssel lehet jó levegőt csinálni, az nem egészséges: 25 légköb/fő/óra a frisslevegő-szükséglet szabvány szerint.

2019. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!