Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen ha a tulaj a lakótárs?

Milyen ha a tulaj a lakótárs?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi, ki hogy járt eddig, illetve kinek mi a véleménye arról, amikor a tulaj, egyúttal a lakótárs is volt.

2019. márc. 22. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Azt engedd el bro. Ott nem lesz jó neked. Minden feltétel betartása mindíg..... Óriási abrak az szerintem.
2019. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen tapasztalatod?
2019. márc. 22. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évekig így volt.


Olyan szempontból jó volt, hogy törődött a lakással, rendben tartotta, javíttatta, fejlesztette. Viszont pont ezért is volt fura hogy élek valaki otthonában mint egy pióca. De összességében semmivel nem volt másabb mint bérlőkkel együtt lakni.

2019. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen kicsit én is furának érzem ilyen szempontból, hogy az ő otthona, viszont fizetnék érte értelemszerűen.
2019. márc. 22. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha emberileg normális, akkor nem feltétlenül rossz. Nekem kifejezetten praktikus, hogy a fizetendőket könnyen tudom rendezni.

De persze normális hozzáallas kell mindkét részről.

2019. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az, hogy milyen a tulaj, elsőre úgysem derül ki, majd csak együttéléskor. Kb mintha egy másik bérlő lenne azzal a különbséggel, hogy övé a lakás.

Igazából jelen esetben egy ilyen lehetőség került elém. A tulaj szeretné, ha odaköltöznék, én viszont mérlegelek, hogy biztos jó dolog lenne-e bérlőként magával a tulajjal lakni.

2019. márc. 22. 23:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, mi bajod lehet? Ha nem működik legfeljebb lelécelsz. Csak ne köss hosszú távú szerződést.
2019. márc. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem 1 éves szerződés lesz. Azt még ezután beszéljük meg.
2019. márc. 23. 08:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tűröd, hogy gyakorlatilag nem vagytok egyenlő felek a lakásban akkor hajrá. Szerintem rossz ötlet.
2019. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül nem oda költözöm. Belegondoltam és nem bírnám elviselni, hogy a lakásnak a tulajával éljek. Úgy érezném élősködöm rajta.
2019. ápr. 7. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!