Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy lakástulajdonos hogyan...

Egy lakástulajdonos hogyan érheti el, hogy a bérlője crypto pénzben fizesse ki?

Figyelt kérdés

Ez irreális kérés tőle?


Én pl. nem tudom, hogy hol válthatnám át könnyedén a forintomat mondjuk Litecoin-ra, és fizethetném ki így a főbérlőmet, ha ezt kérné.


2019. ápr. 18. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Irreális.
2019. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2019. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, és lazán belefoglalható szerződésbeml.
2019. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt adagold be egy olyan albérlőnek aki az informatikához meg az internethez max annyira kompetens hogy fel tud menni a facebookra és végig tudja lapozni. :D
2019. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog ez a cypto biznisz, csak éppen arra nem lehet használni, amire kitalálták. Senki sehol nem fizet vele.
2019. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Mikor lett hivatalos fizetőeszköz a "crypto pénz"?
2019. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 A darkweben előszeretettel fizetnek vele a 22-es parabellumért vagy a 40g speedért, vagy az eszkortlányokért. Pont azért, mert visszakövethetetlen, hogy honnan van a pénz, milyen forrásból érkezik.

Kérdező, általánosságban valóban elég irreális (még, főleg kis hazánkban), de megkérdezni ettől még meg lehet. És ha netán mindkét félnek megfelel ez a fizetési mód, akkor miért ne? Szerződésben rögzíteni kell, és szabad az út a kriptovalutás fizetési mód előtt.

Lehet azt is, hogy eleve úgy adod fel a hirdetést, hogy csak kriptovalutában vagy hajlandó elfogadni az ellenértéket, de ki és miért tenne ilyet? Ma még kb. minden 20. ember hallott már a kriptovalutáról, és minden 200. rendelkezik valami kis kriptovaluta-összeggel (és akkor még lehet hogy túl is becsültem a dolgokat). Szóval egyértelműen nem járna jól, ha így adná ki a lakását, mert ezzel nagyon leszűkítené a potenciális bérlők körét.

2019. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te nem fizetsz vele, akoor egyből senki sehol nem fizet vele... Hát én pl rendszeresen használok.

Nyílván aki nem tudja azt sem mi az, azzal nem lehetne ilyen szerződést kötni...

2019. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hát én pl rendszeresen használok."

Hol lehet használni HIVATALOSAN? Tényleg érdekel, szeretnék erről kicsit többet tudni.

2019. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Ha zuhan az értéke, röhögve lakik a lakásodban fillérekért. Ha emelkedik, sokszorosan adózol.
2019. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!