Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van erre valami megoldas?

Van erre valami megoldas?

Figyelt kérdés
na arrol lenne szo hogy van a baratom akivel 3 eve vagyunk egyutt es hat laktunk mar egyutt az anyjaekkal de hat nem jott ossze. haza jottem de vissza mar nem mehetek. az en szuleimnek meg nincs meg aza anyagihelyzete hogy oda tudnank menni. en jelenleg nem dlgozom pedig probalkoztam sok helyen na m1 probalok elhelyezkedni.parom dolgozik de hetente kapja a penzt nem sokat tudtunk eddig osszegyujteni 2 honapja h kb elmentem es mar nem birjuk egymas nelkul minnel hamarabb egy alberletbe aarunk menni egy olcso lakresz vagy valamibe godollon
2019. máj. 4. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Bereljetek ki csak egy szobát. Jóval olcsóbb.
2019. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aza baj abbol csak a balhe lenne
2019. máj. 4. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Milyen balhé?

2019. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
feltekenykedes stb. esetleg van olyan munka ahol adnak alberletet ezt hallotam valahol
2019. máj. 4. 22:39
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Akkor ne férfiakkal, hanem nőkkel/csajokkal költözzetek össze, azokra csaknem féltékeny?

Valóban vannak munkásszállásos munkahelyek, de nem vagyok benne biztos, hogy pároknak. De ezt meg kell kérdezni!

Van neted, regisztrálj valamelyikre és talán szerencséd lesz!

[link]

2019. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hat de vnem szallas hanem rendes alberlet vagy nem tudom vagy allami lakas valami ilyesmi
2019. máj. 4. 22:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van rendes albérlet. De az nem olcsó. Es kérnek harom havi bérleti díjnak megfelelő összeget beköltözés előtt. (2 havi kaució+1 havi bérleti díj) De a bérbeadók szeretik kiadni olyannak, akinek stabil keresete van. Ha jól értem, kettőtök közül jelenleg egyikőtöknek sincs. Szociális bérlakás ügyben a helyi önkormányzatnál kell érdeklődni. Ha van is ilyen opció, éveket kell rá várni, és nem biztos, hogy megkapjátok. Először legyen mindkettőtöknek normális munkahelye normális fizuval, utána össze lehet költözni. (És felnőttesdit játszani)
2019. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a bajod az anyjánál?
2019. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
miaz h felnottesdit jatszani a parom dlgozik ne is haragudj. hat ugy viseledte vlm mint valami cseleddel beszologattak stb de lehet ott kellet volna maradjak mer igy eleg rossz
2019. máj. 5. 08:28
 10/11 anonim ***** válasza:

" esetleg van olyan munka ahol adnak alberletet "

Igen van! Felénk a mérnökök, technikusok kaphatnak lakást.

2019. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!