Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudtok olyan cégnevet írni,...

Tudtok olyan cégnevet írni, ahol a cégnek több kiadó lakása van és számlásak? premium property zrt, alberletház, premium apartmanházat találtam a neten.

Figyelt kérdés

A szállás, trivago oldalakon, ha beírom, hogy 3 hónapra keresek szállást, akkor napi áron szorozza a fizetnivalót, így elég sok. Panzióban is laknék, de eddig nem találtam olyat, ahol van üresedés.

Végső soron marad a magánszemélyes, de akkor alig találok számlásat.



2019. máj. 6. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha cég felé kell/ene a számla, akkor felvilágosítanálak, hogy NEM KELL! (könyvelő vagyok)

A szerződés kell és a fizetést igazoló bizonylat, akár banki, akár kp-s nyugta, ezt “bizonylatadási kötelezettség”-nek nevezik

2019. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, értem, nem tudtam.

Viszont ettől függetlenül is első körben cégtől szeretnék bérelni egy lakást Pesten. A kérdésben szereplő cégeket már megnéztem.

2019. máj. 7. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!