Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy 9. Kerületi 90 négyzetméte...

Egy 9. Kerületi 90 négyzetméteres 2 különnyíló szobás, bútorozott lakásért reálisan mennyit lehet elkérni havonta?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 11:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2019. júl. 3. 10:27
 12/15 anonim válasza:

Ha az ablakok is olyan régitípusúak mint az ajtó és a parketta, akkor ezeket ki kellene cserélni egy igazán jó árhoz, mert így kissé felemás a kép az új bútorokkal. Legalábbis én nem ezt képzelem el 200e+-os lakásomnak.

De már egy laminált parketta sokat dobna a modernség érzésen.


Nem leszólni akarom, csak a véleményem mondtam.

Ha nem ázik sehol és olyan jó állapotúak a falak mindenhol mint a képen, akkor ez egy jó lakás.


Próbáld 250-ért, ha nem megy akkor olcsóbban.


Sok sikert!

2019. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Új ablakok vannak.
2019. júl. 5. 10:35
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem ázik sehol sem a lakás.
2019. júl. 5. 10:36
 15/15 anonim ***** válasza:

A parketta teljesen rendben van, igazi fa (egészség!) nem egy laminált szar, ami műanyag, kényes, de cserébe legalább drága.

Kérdező!

Egy jópofa nagyméretű színes szőnyeg nagyon feldobná a szobát, aztán mehet a 250ezer.

(Nekem 46 m2-es egyszobás van kiadva 130+ rezsiért)

2019. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!