Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozott, gépesített albérle...

Bútorozott, gépesített albérletben használhatom a saját bútoraimat, gépeimet?

Figyelt kérdés
Ha kiveszek egy bútorozott, gépesített albérletet, megoldható, megbeszélhető a bérbeadóval hogy mondjuk a régi (kitudja hányan feküdtek benne) ágy helyett a saját ágyamat használjam, az ott lévőt pedig vigye el onnan? Vagy ha van egy ezeréves mosógép az albérletben, akkor vehetek oda egy energiatakarékosabb új mosógépet? Vagy nincsen középút? "Üres" albérletet kell kivenni? (20-ból 1-et hirdetnek úgy) Nem tudom hogy működik ez a gyakorlatban, ha egyáltalán működik. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.

2019. febr. 19. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem tudja hol tárolni a bútort, akkor értelemszerűen nem fogja elvinni. Kidobni sem, mert ha lelépsz 1 hónap múlva, nem fogja tudni gépesítetten kiadni.

Valamennyit lehet tárgyalni, egy-egy gépet-bútort mondjuk lecserélni, ha neki elfér a garázsában vagy valahol. Van, aki jól reagál rá és megoldja, van, aki sértésnek veszi.

2019. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az ággyal kapcsolatban megértlek, mert erre én is kényes vagyok. De gondolj arra, hogyha egy szállodába mész, ahol sokkal, de sokkal többen feküdtek az ágyban, ott sem cseréltetheted le az ágyat.

Megpróbálhatod megbeszélni a bérbeadóval a dolgokat, de ha bebútorozol egy albit, minden váltás egy bútorszállítós költözéssel jár, ami megint csak nem kis pénz.

Hacsak nem a saját lakásodra vársz a közeli jövőben, én lebeszélnélek erről!

Az ágyra vegyél egy fedőmatracot, akkor nem fekszel senki után, a többit meg igyekezz úgy megválasztani, hogy ne lehervadt cuccok legyenek!

2019. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, menj olyan hirdetési oldalra, ahol a keresőben be lehet állítani, hogy üres vagy részben berendezett!
2019. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két okból adnak ki bútorozott albérletet.

Egyik, hogy a tulaj nem tudja/nem akarja máshová tenni a cuccokat.

Másik, hogy olyan piacot célzott meg, akiknek nincs semmijük (diákok, vidékről dolgozni felköltözők). Vagy e két ok egyszerre van jelen :)


Kérdezd meg a tulajt, nála melyik áll fent. Nem tudom, melyik városban keresel, de Budapesten tapasztalatom szerint fele-fele arányban van mindkettő.

2019. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!