Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki évekig az állandó lakcímén él életvitelszerűen, holott van ideiglenes lakcíme, tartózkodási helye?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne .
2019. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Az "állandó lakcím" az az elsődleges, ahol a legtöbb időt tölti az ember, tehát valószínűleg a SAJÁT háza vagy lakása! Míg az ideiglenes lakcím vagy tartózkodási hely szokott például az albérletre utalni! Tehát amit írsz, az nemcsak hogy létezhet, de az a legfőbb, a normális eset, szóval így nem értem a dolgot, konkrétabban mire gondolsz?
2019. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Különösebb akadálya nincs, bár elvileg köteles vagy bejelenteni hol tartózkodsz, ergo az ideiglenest megszüntetni. De ezt nem ellenőrzik, ha valamièrt szüksèged van a másik címre nem törtènik semmi.
2019. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tozser ***** válasza:

Nem tudom hol van ez a "kötelező be.és ki jelentkezés" még Ml.-on kivűl, ez nég a "régi rendszer vivmánya"?

Sok országban NINCS, és mégis van mód arra hogy akit keresnek igenis megtalálják.Az egyik ismerősüm férje megpattant a részletre vett kocsival és a BANK kt héten belűl megtalálta Texasban..

2019. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tartózkodási hely - ideiglenes lakcím - csak 5 évig érvényes!
2019. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen ok miatt lehet ideiglenes lakcímed, s a valóságosban tartózkodsz, a gond akkor van,ha orvos kerülsz-mint én fogorvos-,elküldött gyorsaN, hogy az ideigleneshez menjek,mert az nyilván munkavégzés miatt van, ott kell orvoshoz mennem!!Na meglepődtem,de betegjogi képviselő is ezt mondta...meg kellett szüntetnem az ideigleneset..bár sajnos az meg egy kórház miatt volt fenntartva,mert ott meg akkor fogadtak, ha ottani lakos vagyok..hát ennyi, nem lehetsz elég okos.
2019. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!