Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék egy tartályba egy...

Banaszaszasza kérdése:

Szeretnék egy tartályba egy kézi keverő megoldást építeni. Azt nem tudom még, milyen megoldással tudnám a tengelyt jól tömíteni, és hol tudom beszerezni a szükséges alkatrészeket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 19:16
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Pálinkafőző? Praktikerben árulnak ilyet. Meg kell nézni lemásolni. Gyártótól esetleg rendelhetsz is alkatrészt.
2019. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kirakodó vásárban szereztem be régi 30~40 éves körüli tömszelencét,amit a villanyszerelők használnak. Csak a maiak műanyagok,a régiek alumíniumból voltak. A még régebbiek rézből. Na olyat kell szerezni!


Mondjuk akár ki hegeszti bele,erősen fog köpködni,mert nem egész tiszta réz,hanem valami ötvözet. Folyik,és forr,fröcsköl.

De ha kész,igen jó lesz,én "O" gyűrűket rakok bele,évente cserélem,filléres dolog.

2019. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, pálinkafőzőről van szó. Egyelőre azt próbáltam kideríteni, hogy a tapasztaltak milyen megoldásokat alkalmaztak és hol, milyen néven tudom beszerezni a szükséges alkatrészeket.
2019. aug. 12. 07:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A jugók pl. a Sever szivattyú tömszelencéjét használják.
2019. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Lehet egyszerűbb lenne tetetni rá egy köpenyt és és így dupka falú lenne. Megoldódna örökre a probléma kevergetni se kellene.
2019. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a legjobb az lenne,ha dupla falú lenne, de sajnos Budapesten nem találtam még olyan barkácsmestert, aki emberi áron meg tudná nekem csinálni.Ha esetleg lenne rá jelentkező, akkor örömmel egyeztetek. :)
2019. aug. 12. 12:52
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Hát ez igaz. A saváló is drága. Nem egyszerű.
2019. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!