Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudom a buko ablakot...

Hogyan tudom a buko ablakot úgy kitamasztani hogy ne csapja be a huzat?

Figyelt kérdés
Műanyag avlakról van szó
2019. aug. 13. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Oldalt a résbe bekeraksz valamit, ami nem engedi becsukódni. Pl összehajtogatott újságpapír
2019. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én összehajtott törölközőt szoktam éknek betenni.
2019. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mi is törölközőt használunk, vagy van az a szigetelő "hurka" párna, néha azt. :D
2019. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Én faéket dugok az ablakráma és a kibukott ablak közé, de láttam már ideiglenesen fakanalat is.

NAGYON VIGYÁZZ, hogy a műanyag rámát ne nagyon erőltesd, mert elfintul, viszont ha nem eléggé szoros, akkor a szél játéka miatt kimozdul és leesik, így az ablak kitámasztatlanul marad. Ha van módod, akkor jó a vastag és kemény gumi is.

2019. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket, közben találtam egy olyat hogy Stoppy kitámasztó. szerintetek ez jó erre?, hasznos lehet?
2019. aug. 14. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de tkp. minden jó (összehajtogatott papír, rongy, faék stb), amit be tudsz dugni, hogy a szél ne csapdossa ki-be a kibillentett ablakszemet.
2019. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!