Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Új gáztűzhelynek mi lehet a baja?

Új gáztűzhelynek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Új Fiesta gáztűzhely, vezetékes gázra kötve nem jön a rózsákból a gáz, a csőben van gáz, nincs meg törve, és a rózsákíg eljut, ha begyújtanám hallom, hogy szusszan egyet, és köp egy lángot, de ennyi, más nem történik.

2019. aug. 22. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összes rózsa?
2019. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha új,akkor garanciális,de csak akkor,ha gáz szerelővel lett üzembe helyezve .
2019. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hívtam hozzá gáz szerelőt tegnap, a flexi csövet ki cserélte, megnézte nem szivárog e aztán erre jutott, hogy valami nem jó, viszont az egyik rózsa alatt bele törte a fúvókát, és a garancia papíron semmi jelzést nem hagyott, hogy ő itt járt, így nem is tudom bizonyítani,pedig pont azért akartam gáz szereplővel be köttetni, hogy legyen pecsét a garancia papíron, mert csak akkor érvényes a két év garancia
2019. aug. 22. 07:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen az összes (maradék) rozsanal szisszen egyet és ennyi
2019. aug. 22. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A garanciás papíron vannak a garanciás szerelő partnerek, mást ne hívj. Nem minden gázszerelő vègez garanciális javítást.

Megfelelő szerelőt hívj!

2019. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!