Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Demon fűkasza fossa a benzint,...

Demon fűkasza fossa a benzint, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most leszedtem a borítást, járattam, és a henger tetején vettem észre szivárgást. A gyertyánál eresz a naftát?

Én zártnak látom a többi részét felül.


2019. szept. 5. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hasonló volt Straussnál ott a karbi ment szét javító k3szlet segített , a levegőszűrőn is folyt .
2019. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hallottam, hogy a karbi gyakran elkúródik. Ebben a gépben olyan 30-40 üzemóra lehet.

MAjd szólok a cigánynak, hogy hozzon felújító készletet, addig ne használjam, vagy lesz baja, ha mégis sokat használom?

Egyébként a gyertya sem túl szép.

2019. szept. 5. 12:49
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyébként a felújítót mennyiért vetted?

Szerszamx-en 1400 forint a komplett karbi.

2019. szept. 5. 12:55
 4/15 anonim ***** válasza:
A szesrszamx-es karbi pont ugyan az mint ami rajta van,50-60 üzemórát kibír,egyébként felújító készlet kb 500-900 forint közt van.
2019. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Felujitas utan is 50-60 uzemorat fog kibirni?
2019. szept. 5. 23:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha jó a készlet illetve jól szereled össze akkor igen, ha nagyon jó a készlet akár többet is.
2019. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6.: És mekkora meló összeszerelni?

Csak mert órás nagyságrendben nem akarok vele szarakodni. 500 forinttal drágább a komplett, de ilyen fél óra még belefér.

2019. szept. 6. 23:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemrég nekem is ilyen problémám volt. Kb 10 perc alatt ki lehet cserélni. Tovább tart leszedni, meg visszarakni a karbit. De ha már szétszeded, cseréld ki a karburátor alatti tömítést is, az is nagyon gagyi. Csere óta úgy megy mint az Omega óra.
2019. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
SOS, füvet kéne nyírnom, a gyertya le van szedve amúgy. Ha rakok rá egy kis teflon szalagot, akkor a henger tetején nem tud kijönni az üzemanyag. Az okozhat valamilyen bajt?
2019. szept. 15. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha tudod mit csinállsz es megvannak a megfelelő szerszámaid, akkor max 10 perc.

Ha laikusként életedben elősször állsz neki,bakkor lehet, hogy 3 óra után bedobad a sarokba, majd egyszer máskor! felkiáltassal.

2019. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!