Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék átfesteni egy...

Szeretnék átfesteni egy kopott mintájú esernyőt. Milyen eszközzel tudom megtenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a kérdés szempontjából mennyire számít, de lőttem egy képet a vénasszonyról :)


[link]


A feladat a következő: lekéne kaparni a csajokat az esernyő mind a négy orcájáról, de elképzelésem sincs, hogy milyen módon és eszközzel érdemes neki állni. Aki jártas az ilyesmiben, az el tuda látni engem tanácsokkal? Mivel szedhetem le az eleve rajta lévő mintát és milyen festékkel tudok újat alkotni rá, ami vízálló is és strapabíró is?



2019. szept. 19. 17:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Megoldottam. Egy részét dörzsi szivaccsal sikáltam le, de ahogy várhato volt, kidörzsölte az anyagot...


Helyette levettem inkább az anyagot a vázról és meleg, szappanos vizben kézzel addig mostam és forgattam a vízben, míg le nem kopott róla teljesen a minta.


Világos az esernyő, így egy kinyomtatott mintát raktam az esernyő anyagának a belső részére, majd a külsőn átrajzoltam ceruzával.


Utána akrill festékkel festettem rá.

2019. szept. 22. 16:23
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtenné egy errejáró, hogy ír ide egy smile-t, egy viccet, vagy egy betüt/karaktert, bármit? :) Mert lehet ez a kérdés másnak segítség lehet, csak 0 válasszal nem hiszem, hogy rákattintanak.
2019. szept. 24. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!