Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék csinálni egy-kettő...

Szeretnék csinálni egy-kettő műgyanta ékszert. Milyen márkát ajánlatok, ami nem drága de szép tiszta is marad, nem sárgul be?

Figyelt kérdés

Szóval, kisebb nyakláncokhoz meg asztali díszekhez lenne, de amit láttam kézműves boltban az kb 20 gramm volt 2ezerért. Nagyon kevés nagyon drágán. De egy kilót se akarok venni más barkácsboltban, nem kell annyi...

Illetve milyen fajta boltokban keressek egyeltalán nekem való műgyantát?

És úgy keressem hogy epoxy gyanta?(nem tudom milyenek vannak de erről hallottam, ez jó lenne ékszerekhez?)

Esetleg ha valaki internetről rendelt, annak a tapasztalatait szivesen meghallgatom, mert pl ebayen nagy a választék a mennyiségek közt, de nem szeretek rendelni netről...



2019. szept. 25. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami jó minöségü, az drágabb, ha sajnálod rá a pénzt, akkor nem várhatsz normális eredményt.

Vedd meg a 20g/2000 Ft-osat, vagy ne erölködj ilyenekkel, mert csak vacakot fogsz készíteni.

2019. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!