Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Leszakadt a komód egyik...

Leszakadt a komód egyik fiókjának síne. Hogy javitsam?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi sin volt felszerelve. Ez ugye két részből áll. Úgy szakadt le, hogy a sín egyik része fent maradt a fiók oldalán, a másik leesett. Eközött a két sín között van egy ilyen műanyag kis bigyó, az is ugye leesett. És voltak ilyen nagyon apró golyók, azok is leestek és el is gurultak. Nő vagyok, nincs meg a szerelési útmutató.


Gondolom le kell szedni a másik sínt is, aztán venni egy pár új sínt és azt felcsavarozni vagy ilyesmi ugye?


2019. okt. 2. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne dobd el a mostanit, ami leszakadt, hanem a többi fiók mintájára szereld fel azt, ami leszakadt. Ha magad nem boldogulsz, kérjed meg a jószándékú szomszédot, kollégát...
2019. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de pont ez a baj, hogy a minta szerint nem tudom felszerelni, mert a hibás sín három részre esett, a jó pedig egyben van és fel van szerelve. A hibásat konkrétan össze pattintani se tudom, nem is tudom hogy össze lehet-e. Próbáltam segítséget kérni már, de nem nagyon jutottak dűlőre, mit kellene csinálni.
2019. okt. 2. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol vagy? Ha a közelben szívesen megnézem.
2019. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már elvesztek a golyók akkor nem fog műkődni.

Vegyél új fiók csúszókat, mérd meg mekkora ami szétesett, vagy vidd el magaddal.

2019. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a komód oldalfaláról leszakadt a csavar, akkor mellé kell fúrni új csavart. Ha maga a sínszerkezet ment tönkre, akkor az kuka, ha nem lehet kikalapálni, ill. visszahajlítani.

Ezek a mai újszerű kínai sinek már csak ilyenek. Pedig helyettesíthetők sokkal egyszerűbb, és megbízhatóbb megoldással, amit ma már csak a régi szakik ismernek. Csak az épp nincs reklámozva...

2019. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 21:52!

Nagyon aranyos vagy! Megnézem mire jutok egyedül, és szólok ha szükségem van rád és elérhető közelségben vagyunk!


Oké megpróbálok venni újat, és aztán meglátjuk mire jutottam. O.O

2019. okt. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!