Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az öntapadós fogas vajon...

Az öntapadós fogas vajon elbírja a kabátokat?

Figyelt kérdés
A lakásban, ahol élek, sajnos tilos fúrni, szögelni. Az álló fogas helyhiány miatt sajnos szintén nem alternatíva. Arra gondoltam, hogy veszek valamelyik barkácsáruházban néhány öntapadós fogast, és felragasztom az ajtóra. De nem tudom, mi az a maximális súly, amit elbír. Vajon egy sima, átlagos kabátot elbírna? Feleslegesen nem akarok pénzt költeni rá, az ajtó felülete amúgy teljesen sima, nem fa, hanem bútorlap. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. okt. 17. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! egy kabát nehéz dolog, sokszor még a felfurt fogas is eltörik, meghajlik.
2019. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet a Pepcoban, 100-as boltban kapni olyan fogast, amit az ajtó felső peremére kell akasztani. Többféle van. Egy-két részes, de van 5 részes is. Ez megtartja a nehéz kabátokat is.
2019. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es! Érdekesen hangzik, viszont nem tudom, zárható-e így teljesen az ajtó. Ha nem, akkor sajnos nem ez lesz a megfelelő megoldás.
2019. okt. 17. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletesen zárható az ajtó. Nálam a fürdő és a hálószobában van ilyen. A fürdőszoba ajtaját kulcsra is lehet zárni.
2019. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Manapság olyan ragasztókat lehet kapni, hogy téged is elbír. Lásd építkezési ragasztók.
2019. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Van benne igazság, egy jó ragasztó csodákra képes. Én sima Palmatexet szoktam használni, jól előkészített alapon remekül ragaszt. Nekem az előző lakásomban volt egy dög nehéz, felfelé nyíló régi ablakom, amit a kilincsével nem lehetett megemelni, mert az kijött a helyéről (ettől függetlenül is két kezes izommunka volt a nyitása-csukása). Vettem egy kb. 10 centis U lakú fém "fogót" hozzá és Palmatex-el ragasztottam a keretre. Innentől vidáman tudtam emelgetni az ablakot, persze eleinte óvatosan.
2019. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Végül az ajtóra akaszthatós megoldásnál döntöttem. Tökéletes. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2019. okt. 18. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!