Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok véleményt mondani...

Tudnátok véleményt mondani erről a sarokcsiszolóról?

Figyelt kérdés

A páromnak néztem ki, otthoni pici barkácsoláshoz, de a márkához nem nagyon értek meg hogy ebben mekkora erősségű lenne jó.köszönöm ha tud valaki segíteni!


[link]


2019. nov. 10. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


100x inkább ezt, mint a linkben szereplő egyébként kínai gépet.

Az az 5 darab 100 forintos vágótárcsa és koffer nem ér 15 ezer forintot a géppel.

2019. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen vele baj ha barkácsolásra kell, de mivel hasonló árban van, én is a másodikat venném.
2019. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az nem baj hogy az kisebb teljesítményű?
2019. nov. 10. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Én tudnék, van ilyenem(nem pont ez, 720 wattos), nem sokat használtam, de idáig bírta...

Az van, hogy van jobb gépem, és erősebb, de téglát, betont sajnálom befogni a Milwaukee-t, vagy a DeWALT-ot.

Tele megy porral...

Bár én a B&D-t 7000ért vettem, ma nem vennék ilyet, ha 14-15ért kapsz makitát, hitachi-t

ha ragaszkodsz a nagyobb teljesítményért:

[link]

[link]

[link]

2019. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesítményhez
2019. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Feleség/barátnő/nőrokon csak akkor ajándékozzon szerszámot egy férfinak, ha egyébként ő is szakmabeli és pontosan tudja, hogy a férfiembernek mire van szüksége.
2019. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére eddig nem vettem szart neki, gagyit meg sose, más szerszámnál is kérdeztem már itt véleményt, segítettek,és azóta is működik minden. Makita-nál maradok azthiszem.köszönöm a segítséget mindenkinek!
2019. nov. 10. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezekkel a nagyáruházi márkákkal (sajnos B&D is ilyen lett) hogy közük sincs a ráírt teljesítményhez. Bosch, Dewalt, Makita, Metabo, Milwaukee ezek megbízhatóak. Otthonra sem hülyeség megvenni, mert kb. örökké fog tartani, viszont öröm vele dolgozni.

A kínai borzalommal nem lehet barkácsolni, csak szenvedni.

2019. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért szeretnék tartósat, ha már kap akkor szeressen vele dolgozgatni.
2019. nov. 10. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezekkel nem fogsz mellé:

[link]


[link]

2019. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!