Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi oldja a festéket a műanyag...

Mi oldja a festéket a műanyag ajtón?

Figyelt kérdés
A pepcoban vettem ablakra felrakható “matrica” szerűségeket, igazából olyan mint amit üvegfestékkel tudsz készíteni, puha és feltapad bárhova, bármikor átrakhatod más helyre. Elvileg ablakra való.. na mi ezt nem vettük figyelembe és felragasztottuk a bejárati ajtóra ami egy fehér műanyag ajtó... pár nap mulva mikor megpiszkáltam láttam, hogy a narancssárga (halloweeni tök) megfogta az ajtót. Konkrétan leszedtem és a festése ott maradt.. Azóta próbálom levakarni róla. Apukám hozott mindenféle oldószert amit otthon talált, de semmire nem reagál. Talán még a körömlakk lemosó halványított rajta kicsit.. kérlek segítsetek! Most költöztem ebbe az albérletbe és már tönkretettem az ajtót 😭

2019. nov. 21. 17:17
 1/6 anonim válasza:
Sebbenzint próbáltad?
2019. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm!
2019. nov. 21. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Gőztisztítóval próbáld meg. Elméletileg a ragacs meglágyul tőle és akkor kis kefével le tudod szedni.


A maradék ragacsos anyagot általában WD-40 vagy friss narancshéj leszedi.

2019. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


vagy kölcsönzöl egy komolyabbat.


[link]

2019. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha meg végképp nem megy:


[link]


:D

2019. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! Miután megoldódott már el is felejtkeztem erről 😂 Körömlakk lemosóval jól átitatott vattapamacsokat raktam fel az ajtóra órákra... és hálisten lehozta😀🙏🏼
2020. febr. 23. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!