Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Harapófogó, csípőfogó, kombiná...

Harapófogó, csípőfogó, kombináltfogó és egyéb kéziszerszámok?

Figyelt kérdés
Melyik márkát érdemes ezekből megvenni? Extol premiumot néztem, van egy kulcskészletünk ilyen márka, CR-V, így eddig elég tartós. Nézegettem hogy ez felett is van még egy árkategória. Melyikre érdemes beruházni ami tartós és több évet is bírna? Csak otthoni barkácsolás, szerelgetéshez kellene.
2019. nov. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
extol otthoni barkácsolásra tökéletes, főleg ár/érték arányban jó a márka.
2019. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha fogó, akkor nekem Knipex ugrik be, lehet, hogy otthonra túlzás, de csak egyszer kell megvenni.
2019. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak a stanley.

Az ilyen gagyi kínaiakat, mint az extol havonta fogod cserélni.

Csak egyszer kell megvenni, de akkor már a jót.

2019. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Két féle szerszám van, az egyik a használhatatlan a másik a használható. Teljesen mindegy, hogy barkácsolsz vagy iparos munkát végzel, mindkettőhöz használható szerszám kell. A "barkács minőség" csak egy kitalált szófordulat, hogy el lehessen adni a szemetet. Az Extol egy olcsó szemét, minden bolt ezzel van most tele, mert ezen van a legnyagyobb árrés. A már említett Stanley se sokkal jobb, két fogómnak is lecsúszik a nyele, úgy kellett visszaragasztani. Ha jót akarsz, akkor Wiha vagy Knipex vagy Gedore. Ezek a legjobb fogók.
2019. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Wiha és gedore márkátlan szarok.

Kínaiak.

A stanley-t még az angolok csinálják

2019. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös! Nagyot tévedsz. A Stanley amerikai cég és nem Angliában gyárt! Vannak Stanley szerszámaim Taiwan, Mexikó és Kína van feltüntetve gyártási helyként. Ennyit arról, hogy hol készül.


Ha neked a nyélről leeső burkolat jó minőség, akkor vedd továbbra is a Stanley-t!


Amúgy én teszek rá, hogy hol csinálják ha a minőség jó.

2019. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!