Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Jeges, járhatatlan lépcsővel...

Jeges, járhatatlan lépcsővel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szuterénben lakunk, az utcára egy meredek lépcső vezet fel. Sajnos lefolyik az utcai víz valamennyire és mindig lefagy reggelre amikor mínusz van. De tükörre, ki se lehet menni az utcára. Besózás nem használ sem megelőzésnek, sem utána. Szegény feleségem ki sem tud menni az utcára ha nem vagyok otthon! Én forró vizet szoktam kivinni, azzal öntöm le, de aztán persze ha kemény hideg lesz az majd visszafagy mire hazamegyünk mint múlt évben. Mit tudnék csinálni? Amúgy kültérre való járólapos a lépcső.

Gondoltam már sok barkácsolásra, pl valami fűtőszálat végigvezetni, de nem tudom mennyire megvalósítható, nem akarok balesetveszélyt okozni.


2019. dec. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer alaposan tisztítsd le, és tegyél rá padlószőnyeg darabokat, autós szőnyeget, vagy szövet lábtörlőt. Ha ezeket még sóval-fűrészporral is jól teleszórod, akkor nem fognak megfagyni.
2019. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Én kályha hamuval szórom a jeget. Amikor langyos, kicsit beleolvad, a többi meg csökkenti a csúszást.
2019. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. dec. 6. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként még a homok is jó, sokat segít nem csúszik annyira, illetve mikor picit melegszik az idő a sötétebb színe miatt gyorsítja az olvadást.
2019. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!