Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az OBI mindenhol ennyire gagyi?

Az OBI mindenhol ennyire gagyi?

Figyelt kérdés
A gyöngyösi üzletben elmentem a labszabászat részre, akartam két konyhaszekrény polcot, sima 70x25 centiset, erre a debil közli velem h csak február végére tudja vállalni... XD

2019. dec. 30. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
és ez neked vicces?
2019. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Miért, előbb még el kell ültetnie a fát vagy mi? 🤣
2019. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem vicces! Ott van neki a vágógép! Beteszi a lapot, beprogramozza, 2 perc alatt méretre vágja! Erre kell 2 hónapot várni?
2019. dec. 30. 16:05
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Mi szobaajtót akartunk venni.

Azt mondja másfél hónap.

Mondom az kemény:D

2019. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Nemcsak Gyöngyösön, mindenhol. Én régebbe egy másikban akartam pár lapot levágatni, mivel 40km, előtte felhívtam az ügyfélszolgálatukat, hogy megvárható-e, igen volt a válasz. Mire odaértem, a lapszabászaton ténykedő lapszabász közölte, hogy aznap nincs lapszabászat, leadhatom a rendelést és 2 nap múlva érte mehetek. Miután az ügyfélszolgálaton balhét rendeztem, nagyduzzogva azért megcsinálta.

Egyébként azon kívül, hogy egy térben viszonylag széles választékkal rendelkeznek, más pozitívumot nem tudnék mondani. Ritkán előfordul jó vétel, de töbnyire méregdtága, még kisboltokhoz képest is.

2019. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Pont ugyan ilyet hallottam egy másik OBI-ból is, hogy hetekig jártak vissza méretre vágatni valamit de sosem volt ott olyan kolléga aki ilyet merne/tud csinálni.
2019. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Felénk is ugyan ez a helyzet, mondjuk mikor engem próbáltak elhajtani én felajánlottam hogy majd én levágom a géppel, volt melóhelyen olyannal dolgoztunk szóval nem kimondottan okozott volna gondot, de elhajtottak.


Pedig nem kis tételben akartam volna velük szabatni. Végül vettem máshonnan egész táblákat és abból kiszabtam magamnak :)

2019. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Másik hasonló kérdésben írtam, hogy én hobbilécet szerettem volna elvágatni, de nem volt kedvük hozzá. Közölték, hogy van a bejáratnál kézi fűrész, vágjam el magam. Szerencsére ez nem okozott gondot, mert vékonyka lécről volt szó, de azért bútorlapot nem vállaltam volna be..
2019. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Bp. Soroksári út, azonnal vágják.
2019. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Komolyan azt hiszitek hogy ezek az extra bazi nagy áruházak azért vannak hogy nektek jó legyen? 1 méregdrágák. 2 senki nem tud benne semmit. 3 ők csak eladók és alig várják hogy leteljen a munkaidő és ha véletlen megzavarod őket még csúnyán néznek. 4 az eladó pont lesz@rja hogy neked kell e valami vagy sem. Léteznek normálisabb helyek ott sem sokkal rózsásabb a helyzet de legalább olcsóbb. Ja hogy az nem egy helyen van. Bizony fel kell térképetni a környéket. Ez van. Ezek az áruházak egyetlen dologra jók. Ötletet gyűjteni. Nagy ritkán ki lehet fogni egy két apróságot de ennyi.
2019. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!