Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehetséges valahogy kádat...

Lehetséges valahogy kádat vagy kád szerűséget készíteni egy zuhanytálcából? DIY

Figyelt kérdés

A fő gond, hogy albérlet és a tulaj nem engedélyezi a felújítást.

Ez egy egyszerű, kb 1x3 méteres fürdő, wc-vel.

A zuhanytálca pedig iszonyat kicsi, mindig is kádhoz voltam szokva, és jó lenne, ha nem is elfeküdni de több vízben elidőzni néha.

Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnék valamit kihozni?


Gondoltam, hogy egy műanyag lavor is megtenné amibe beleférek, de egy 28 négyzetméteres lakásban most a konyha vagy szoba kozepén férne csak el.. Mindenképp a fürdőszobában maradnék. 🙂


Tudom, hülyeség az egész, de ha akinek van valami használható ötlete, annak örülnék ☺️


2020. jan. 4. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, mert én is gondolkodtam ezen, amikor albit kerestem. A legtöbb helyen egy picuri zuhanytálca volt csak, amit én rühellek. Átfutottam gondolatban a lehetőségeket, felmerült bennem is a lavór, amit a zuhanytálcába tennék, vagy valami felfújható gumi-szerűség. Végül nem kellett, mert találtam szép kádas lakást.
2020. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!