Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez a sarokcsiszoló alkalmas...

Ez a sarokcsiszoló alkalmas lenne arra, hogy 120mm hosszon,10mm vastag laposacélt vágjak?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 12. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Éppen ellehet vele csiszikölni, de 1 centis laposacélba 12 cm-es szakaszon egy vékony vágókorong akár kétszer is el fog fogyni. Otthoni barkácsolás céljából akár nekiáll "azember" ilyennek ha 1-2 vágásról van szó, de ha sokról, akkor én egy nagy-sarokcsiszolót vennék elő. Persze azért, mert van! :) nyilván! Alapvetően az Einhell otthoni barkácsolás célra nem egy rossz márka, viszonylag jó ár/érték arányú gépeik vannak, persze ezekből is érdemesebb akár a kicsit drágábbat megvenni. Lehet a 125-ös 850W-ossal jobban jársz, de ha csak pár vágás erejéig kell (szóval néha-néha használod majd) arra akár elég ez is, viszont ezzel a laposvassal meg fogsz vele szenvedni!
2020. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán elviszi, csak kíváncsiságból kimentem és kipróbáltam. Erősen névtelen "kínai" a piacon kapható sarokcsiszolóval (3500ft) és a legolcsóbb 1mm-es möller koronggal 110Ft tudtam 164mm-t vágni 10mm-es laposacélba hosszára, egy darab koronggal.


Ha nem feszigeted, és nem tolod neki mint az állat, meg van egy kis rutinod, és nem pattogtatod az anyagban a korongot,a 120mm/korong simán könnyedén kihozható.

2020. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!