Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sima zártszelvényel kilehet e...

Sima zártszelvényel kilehet e váltani az úszúkaapu sínszerkezetet?

Figyelt kérdés

kérdésem a következő. sima zártszelvényel kilehet e váltani az úszúkaapu sínszerkezetet ? Elképzelésem

hogy hosszába végigvágom 40x40-es zártszelvényt és egy maszív lemez mindkét oldalára 2-2, csapágyat rögzítek és ez megy a végigvágott zártszelvény belselyébe. valyon elég erős lenne e ahoz hogy megtartsa kapu súlyát ?



2020. jan. 12. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában azért a kapu sin 4 mm falvastagságú.
2020. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk inkább vennék melegen hengerelt U-szelvényt és abban vezetném meg.Valamivel drágább de erősebb.


Egyébként igen elbírja ha alá illetve a 2 megmaradó fala mellé rendesen oda van betonozva.A gond inkább azzal lesz hogy 3-4 év alatt elrohad illetve elkopik.

2020. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora kaput szeretnél de lehet egy" gyengébb gyárival jobban járnál.

[link]

Szerintem tul sok a befektetett munka .

2020. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó,sajnos kell a C sín.
2020. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!