Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Strausz láncfűrészhez (3.8...

Njozsef1219 kérdése:

Strausz láncfűrészhez (3.8 LE) keresek új karburátort. Hol, kitől lehetne megrendelni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Bulimoci SzerszámX webáruhazak .
2020. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Örülj hogy megszabadulsz ettől a kinai márkától,és nm vitt el a sírba .
2020. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Piacon meg az ilyen időszakos vándor árusoknál szoktam látni 2-3 ezer forint körül.
2020. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem sikerül tisztítani és nem jó új membránkészlettel se?
2020. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért privátban írsz?


Szóval a lényeg, tisztítva minden, beindul és le is áll.


Alapjáratot magasabbra/alacsonyabbra állítva is ugyanez?

Tele tankkal? Majd kiöntöd, szereléskor próba egy legalább fél tankkal, de akkor meg már tele oszt kész! Szívott élete során legalább egyszer ilyennel szerintem mindenki, hogy van még benne elég, aztán mikor töltött is bele, hirtelen megjavult a gép.


Ilyen üzemanyaghiányos leállás lehet főtengelyszimmering is.


Mindenesetre első dolgom lenne egy benzincsőcsere: vennék bele minimum a felmenő ágba Makita vagy valami tényleg jónak tűnő benzincsövet azonos átmérőben (van egy 100-150Ft métere...), a szűrő helyett meg keresnék valami minél nagyobat bulimocin, értelemszerűen ugyanakora csőátmérőre. Ezek a Strauss szutykok híresek a forintot nem érő benzincsöveikről, amikor ilyen rahedli láthatatlan mikrorepedés miatt dől rajtuk befele a levegő mindenhol.


A karbi-henger közdarab is szerencsére általában műanyag, szokott rezgéstől elrepedni. Piacon mindent megtalálsz, csak vidd az eredetit és lesd a számottevő különbségeket, főleg furatok elhelyezkedése lehet gond.


Esetleg ha a kipufogót leveszed és látsz tengernyi kokszot, akkor nagyon ésszel kitisztítva a torkot és a kipufogódobot újragondolhatod, hogy kell-e pontosan 40-es keverék kizárólag fullszintetikus olajjal? (A Mannol fullszintetikusát javaslom, pont olyan jó, mint bármelyik, csak extrém jóáras, mert A-Z házon belül készítik).


Ha nem nagyon hirtelen áll le, akkor lelazított tanksapkával tesztelném a tanksapka szuszogóját. Az ha beállt, elég lehet tisztítani.

2020. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,megfogadom,de ez a szutyok gép 1 óránál még nem ment többet.
2020. jan. 22. 09:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a benzincső vagy a tanksapi szuszogó lesz, esetleg leszakadt a szivatóhimba (nem tudom, hogy az épp tud-e ilyet is)
2020. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze az indítás ,meg próbálók új karburátort beszerezni.Köszi a segítséget.
2020. jan. 23. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Egész biztos,hogy csak beállítási gondod van új karbi szerintem kapufa.Egyébként ajánlom a HAGA-SHOP web áruházat Kínai alkatrész náluk van nem lehúzós árakon.Ha gondolod szívesen rendbe teszem neked,privátban írj akkor rám.Költségek-2x futárszolgálat és(ha kell egyáltalán) a csere alkatrész.
2020. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet,sikerült elindítani,szét szedtem ismét a karbit,kifújattam levegővel a lyukakat és a benzincsöveket is tettem bele új gyertyát és valami segitett.Mégegyszer köszi a segítséget.
2020. febr. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!