Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncfűrész használata mellett...

Láncfűrész használata mellett védőruha?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért, de vannak olyan védőruhák, amik azért valamennyire megvédik az embert? Vágásbiztos kesztyű gondolom alap.
2020. febr. 17. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Vágásbiztos nadrág, jólzáró zubbony, biztos fogást adó kesztyű, arcvédő, fejvédő, hallásvédő.

Ha erőre is mész minden szerszám élénkszínűre festve, kulacs víz, mobiltelefon, lámpa, síp is legyen nálad.

2020. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére hobbiszinten a kályhába valót kell felvágnom itthon. Akkor megnyugodtam, egy ismerős rémisztett el a fűrésztől, hogy ez nem játék, könnyen megsebesíthet. Mondjuk ő semmilyen felszerelést nem használ, meg állatkodik is a fűrésszel, de így azért megnyugodtam. Köszi szépen!
2020. febr. 17. 22:23
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Min nyugodtál meg?

Nem gyerekjáték.

Képzeld el mit művel a lánc ha elszakad menet közben...

2020. febr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondolom nem szakad csak úgy el, vannak előjelei.
2020. febr. 18. 02:59
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

A kopásból eredő láncszakadásnak van előjele. De az agyag hibának vagy egyébb gyártási hibának nincs.

Tényleg nem játék.

A felsorolásból kimaradt a vágásbiztos bakancs és a vágásbiztos zubbony.

2020. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, ne öltöztessétek már terminátornak,a láncfűrész árának többszörösét érő felszerelésbe!


Itt Bács megyében meló után egy kricsmibe járok olyan erdészeti melósokkal,akik 3~4 évtizede a kitermelésben dolgoznak.

Acélbetétes bakancs,kesztyű,szemüveg,-ennyi.

2020. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda érvek!

Mi köze a fűrész értékének a testiépségem értékéhez?

50ezres fűrész kisseb kárt okoz bennem mint a 300 ezres?

Mikor motorozni kezdtem hülyének néztek, hogy drágább volt a sisakom mint az MZ-m. "Emzére ilyen drága sisakot?" Mondták...

Nem az MZ-re vettem, hanem a fejemre!

Szerinted pár békési alkoholista fanyűvő tróger a követendő példa?

"Majd én tudom!" "Mert mi történne!?" Meg a: "Nem vagyo hülye!" Dehogy nem!

Az ilyen gondolkodásúakkal van tele a baleseti sebészet.

Hidd el sokan gondolják úgy, hogy az egészségük többet ér mint a védőfelszerelésük ára.

2020. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom utolsó, a biztonság fontosabb mindenképp. Pont most láttam YouTube-on videót ahogy elszakad a lánc, a ruhát alig vágta át, az embernek nem lett semmi baja az ijedtségen kívül.
2020. febr. 18. 19:14
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Igen, az 50 ezres fűrész kisebb kárt csinál, mint a 300 ezres.


Milyen fűrésszel vágsz?

2020. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Leg tutibb ha le akasztasz valahonnan egy középkori lovagi páncélt ,habár amilyen béna lehetsz te még azon keresztül is kiherélnéd magad.
2020. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!