Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Mit jelent a gokárt láncnál, a névben, hogy 428-as? Mi szerint érdemes gokárt lánct választani? Hogy tudok lánckereket nézni hozzá?

Van egy épülő gokártom, aminek egy új féktárcsát és lánckereket szeretnék venni, de nem tudom, hogy hogy tudom eldönteni, milyen lánckerék legyen, milyen lánccal. 428-as gondolom egy méret, de 428-as lánckerék nincs a piacon, és szeretném, ha összepasszolna a két tárgy.

Kérdések hasonló témákban:
építés, szem, barkácsolás, lánc, féktárcsa, tengely, gokárt, lánctárcsa

márc. 26. 20:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Furógépből milyen márkákat érdemes nézni, otthonra, barkácsolásra?
Vannak ezek a grafitceruzabélbe miniatűr szobrot faragó "szobrászok". Milyen ceruzát érdemes használni ehhez? HB, B?
Van egy Hyundai 24l,8barros levegős kompresszorom, festékszórót érdemes beruházni hozzá?
Rozsdátlanítás után mivel érdemes kenni a bicikli lánckerekét?
Van egy Yamaha TDR 125r-em és végsebességben csak 100-at megy, hogyan növelhetném ezt? Előre hányas lánckereket érdemes rakni, mert szerintem kisebb van benne mint a gyári.
Kérdésem mennyire érdemes fúrni a hengert, hogy kipörgesse a z18-as első lánckereket? Jelenleg 60ccm.

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!