Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A 43 colos Samsung QE43QA60...

Magan21 kérdése:

A 43 colos Samsung QE43QA60 TV-nél a fali rögzítő tartóhoz milyen távolságra vannak a TV-én a rögzítő menetes furatok, és a TV-én szimmetrikusan vannak-e elhelyezve, valamint milye méretű menetes rögzítő csavar kell? (M? X? mm) méret?

Figyelt kérdés
A tartóhoz adnak ilyen csavarokat?

#Samsung #TV #qe43qa60 #rögzítése.
2020. márc. 31. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vesa szabvány szerint. A tartóhoz adnak csavarokat. Több fajtát. Bár nekem a Samsunghoz venni kellett, mert a mellékelt rövid volt.
2020. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az tudom, hogy Vesa szabványos, de a távolságok érdekelnének (100x100, 200x200, vagy ??)

A méret és a szimmetria azért fontos, mert sajátságos helyen lesz, kell a fali tartó, de ott a talpat nem tudom használni.

2020. ápr. 1. 06:12
 3/3 anonim válasza:
Ekkora TV-nél már biztos hogy a nagyobb távolságon vannak a furatok. Egymáshoz képest, és,a TV vízszintes kiterjedésének felező vonalához képest szimmetrikusan vannak. Ugyanez függőlegesen nem biztos.
2020. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!