Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy hívják azt a "pakkot"...

Dave092 kérdése:

Hogy hívják azt a "pakkot" ami csak szimplán egy vezetékből, kapcsolóból foglalatból és egy égőből áll?

Figyelt kérdés
Egyedi lámpatervezésben gondolkodom és rémlik mintha lehetne kapni ilyen "előszerelt lámpa alapot" de nem tudom hogy keressek rá.
2020. ápr. 27. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
elemlámpa
2020. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad, úgy hívják.

[link]

2020. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: köszi a "hasznos" hozzászólást majdnem nevettem..

#2: beszarás, köszi :D

2020. ápr. 27. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen steklámpa volt.
2020. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy a linkelt pakk foglalatát nem tudod beszerelni sehova, búrát sem lehet felfogatni hozzá. Nem arra való amire szeretnéd.

A dugvillás vezeték kapcsolóval létezik külön, és ahhoz kell csillárfoglalatot vagy beszerelhető foglalatot venni. Ezen kívül, ha fémet használsz, azt el kell látni érintésvédelemmel; ezzel is tisztába kell lenni.

De ha az előírásokatnézzük hivatalosan; nos, meg sem csinálhatod, mert nem tudsz CE minősítést adni neki. (zárójelbe említem meg)

2020. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!