Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyagot lehet géppel köszörü...

Műanyagot lehet géppel köszörülni?

Figyelt kérdés
Adott egy műanyag darab, amit vékonyabbra kellene venni. Elég kemény műanyag, próbáltam csiszolni és reszelni, de nem nagyon viszik. Köszörűvel megpróbálnám, de nem tudom jó ötlet-e. Arra gondoltam nem olvad-e rá a korongra. Annyit nem ér az egész, hogy cserélni kelljen miatta a korongot.
2020. máj. 8. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ezer féle műanyag van... Óvatosan megnézed...
2020. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Adott egy műanyag darab," Tökjo! Szerintem meg ADOTT egy kérdezö aki kérdezni sem tud.
2020. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha értelmesen leírnád, vagy feltennél egy fotót, még segíteni is tudnánk.


Amúgy nem a köszörűbe olvad bele a műanyagsorja, hanem a műanyag szélébe.

Kihűl és letöröd róla.

2020. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vízzel hűtöd akkor igen lehet.
2020. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantom83 ***** válasza:

Köszörüléstől megolvad,de szerintem nagyobb problémát fog okozni neked a műanyagod alak torzulása,és felületi egyenletlenessége.A megolvad műanyag nem csak a köszörű korongodat tömíti be,hanem a felületed szélén kikeményedik,sorját képez.

Lehet bölcsebb lenne felesztergálni,vagy marógépbe beledobni,attól függően milyen az alakja.


Jól írták előttem,kérdéshez FÉNYKÉP SOHA NEM ÁRT,mert ez így kezd hasonlítani a szerencsekerék című szellemi vetélkedőre...

2020. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!