Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hikoki szerszámokkal elégedett...

Gábor t kérdése:

Hikoki szerszámokkal elégedett vagy 18v ?

Figyelt kérdés
Ebből próbálom felépíteni az akkumulátoros készletem.

2020. máj. 24. 19:55
 1/9 qkker1 ***** válasza:
20%

Hitachi új neve.

Én inkább Parkside Performance-t vennék

2020. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Cégnél ilyeneket használunk, én nem vagyok vele megelégedve.

Inkább DeWalt. Árban kicsit több, de szintben felette van nem is kevéssel

2020. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Körülbelül azt tudja mint a Makita, csak sokkal drágábban.

Végül is bajom nincsen velük, jók, tartósak, erősek csak akkor már inkább veszek makitát, olcsóbb és ugyan azt tudja.


Mellesleg, ha csak otthoni műhelybe szerszámozol fel, és csak te használod, akkor a parkside is jó lehet, nekem egy ismerősöm parkside-ból építette fel a készletét úgyhogy volt alkalmam kipróbálni őket nála,szerintem jók, ő se panaszkodott, pedig minden nap 4-5 órát dolgozik velük.

2020. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

En otthonra sem vennek Parksideot, es ndm a minosege, hanem az ereje miatt. Nagyobb gyartoknal minden geptipusbol van 12 es 18V-os, legalabb 2 de inkabb 3 fajta. Ha 30Nm-es gep eleg, megveszed a legkisebb 12-eset, ha picit erosebb kell megveszed a nagyobbat, ha meg erosebb akkor a kis 18V-osat, stb. Parkside, Workzonenal be vagy korlatozva, van egy fajta furogepe, sarokcsiszoloja, furokalapacsa, dekopirja es annyi. Ha kicsit erosebb kellene (pl. furogepnel a 30Nm sok mindenre eleg de kozel sem mibdenre) egyszeruen nincs alternativa. Ha ugy adodik hogy tobbet kell dolgozni halozati aram nelkul, nem tudsz felpattintani egy 5 vagy 8Ah-s akkut amivel fel napot vegig dolgozol toltes nelkul.

Hikoki szerintem nem veszes arban sem, mindenkepp jobb mint a Parkside, relative olcson ossze lehet hozni egy komplett gepparkot. Dewalf, Milwaukee mar zsebbe nyulos, Makitara sokan panaszkodnak mostanaban, Metabo sem a tartossagarol hires es draga. Sztem mindent ossze vetve jo ar/erteku a Hikoki.

2020. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Pont hogy a dewalt, milwaukee-ra panaszkodnak mostanában sokan, a makitára semmit se hallok.

Amúgy parkside-ból van a szénkefés verzió meg van kefementes, na a kefés az olyan 30nm a kefe nélküli az 60 valamennyi nm feszültségre ugyan az és kompatibilisek az akkuk, lehet hozzájuk nagyobb akkut is kapni 4 ampereset, de talán nagyobbat is de 2db 2ah-ás bőven elégvolt nekem egész napra.

2020. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Sziasztok


Csak egy harmadik tapasztalat:

Makitás voltam, most már inkább milwaukee.

Szerintem erősebb és tartósabb, nem kell vigyázni rá jobban bírja a gyürést.


Persze ettől még elhiszem hogy van akinek fordítva válik be.

2020. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Ha már Parkside, volt alkalmam akkus sarokcsiszolót kipróbálni, alig füstölt kicsit vágás után, és nagyon gyenge , de ennyi pénzért jó vétel.

2020. máj. 25. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

"alig füstölt kicsit vágás után, és nagyon gyenge"


ez 10 forintért sem jó vétel.

2020. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

A Hikoki azonos kategóriában olcsóbb és nem drágább a Makitánál!


Makita: 50.000 Hikoki: 33.000


[link]



[link]

2020. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!