Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Champion gyertyák minősége...

Champion gyertyák minősége sokat romlott az elmúlt években?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem,inkább az üzemanyag amit belobbant romlott borzasztóan sokat.
2020. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pedig a gyertya kidolgozási és anyagminősége az nem függ össze az üzemanyaggal.


Pontatlan, igénytelen, ránézésre is gagyik a mai Champion gyertyák.

Ez a tapasztalat róluk. Főleg azoknál a változatoknál figyelhetők meg ez a jelenség, amik láncfűrészbe, kapálógépbe, fűnyíróba szánnak.

2020. aug. 12. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy kinézetre, ha jól emlékszem nem sokat romlott,mindig ilyen volt de régen is működött rendesen.


Gyakrabban meg leginkább azért kell cserélni mert az üzemanyag nem úgy ég el ahogy kellene, akkor is beköpi a gyertyát ha amúgy minden rendben lenne, takarításonként meg hát kopik a gyertya.

Illetve van a másik véglet ha kevés üzemanyagot adsz az adott gépnek, akkor nem köpi de szétégeti a gyertyát.

2020. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most vettem egyet nemrég és valamelyik kínai gyertya kidolgozási minősége azt lehet mondani, hogy jobb.


Van régi Champion gyertyám is, annak is jobb a minősége, de ezé az újé csapnivaló. Mintha átmentek volna valami gagyiba.

2020. aug. 19. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:
1-es 3-as válaszolónak van igaza, régen is ilyen volt, amúgy igen a kínai lehet szebb de teljesen mindegy mennyire csilivili előbb tönkremegy mint a champion!
2020. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, hogy az NGK-nál is minőségromlás van:


NGK gyertyatörés:

https://www.youtube.com/watch?v=PyC2_ZzbmZQ

2020. szept. 12. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Hiába kötöd az ebet a karóhoz, nincs minőségromlás, maximum belefuthatsz olcsóbb koppintásba például piacon, a valódi ugyan az.


Ilyen gyertyatörés régen is volt,sőt volt hogy a kerámia pattant el, nincs ebben semmi új, nekem inkább az a megdöbbentő hogy ez valakinek aki hajtott régi vasakat,(lada,trabant,simson,mz)ez újdonság...

2020. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Másod állásban gépeket javítok és azt kell mondjam minden 3.-4.gyeertya amit berakok fél éven belül kuka.Nekem is az a véleményem ,hogy manapság a Champion szerzett valami olcsó beszállítót én teljesen áttértem az NGK-ra.
2020. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én főállásban javítok gépeket, a Championnal nincs semmi gond továbbra sem, NGK-ból többet cserélek, de nem sokkal, viszont a kínai gyertyát bele se tedd ha véletlen kínai gépet veszel.
2020. szept. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a gyertya változott hanem a beszállítók. Nekem van champion amit az USA-ban gyártanak és olyan hányadék is amit európai piacra gyártanak Olaszországban. Ég és föld a különbség és mi a szarabbikat kapjuk meg a magas európai vámterhek miatt.
2023. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!