Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyi a Kärcher száraz-nedves...

Mennyi a Kärcher száraz-nedves porszívók, gép felőli gégecső-csatlakozójának az átmérője?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
WD2, WD3 porszívóknak 55mm az átmérője a hengeres résznek.
2020. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nekem egy "AD3 Premium" típusú porszívóm van. Aminek mivel tud hamut is szívni, fémből van a gégecsöve. Autót szerettem volna vele takarítani, de ehhez a fém gégecső nem túl előnyös. Összeveri, összekarcolja a fényezést, pl a küszöbön, ahol hozzáér. Ezért gondoltam, hogy lecserélném műanyagra. Képeket nézegettem, a csatlakozó kialakítása ugyan olyan. De ezek szerint méretre sajnos nem lesz jó. Az enyémnek 45 mm az átmérője azon a részen, ami a gépbe megy.

2020. jún. 10. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyből ezt mind le kellett volna írnod a kérdés feltevésekor..
2020. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kíváncsi, hogy egy pl WD3-nak pl jó-e a csöve hozzá, mert akkor vettem volna. De kiderült hogy nem.
2020. jún. 10. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg tudnám oldani egy collos slaggal.

A fémcsövet kihúznám és a helyett befabrikálnám a vízcsövet valahogyan.

Gondolom ott szét húzható ahol van a hajlás is benne.

2020. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És a sima tömlőt nem szívj össze a vákuum? tisztítófejeket hogy húzom rá?

Gányolni nem szeretnék. Akkor inkább húzok rá valami huzatot kívülre. Vagy az is eszembe jutott hogy veszek nagy átmérőjű zsugorcsövet. Azt ráhúzom és máris van egy külső műanyag védő borítás rajta.

2020. jún. 10. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
A porszívózáshoz nem kell semmi féle tisztitófej, a kocsit sima cső véggel is kilehet porszívózni.
2020. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor te csináld úgy!

A zongoralakk felületek már attól karcolódnak, ha csak ránézel. A szűk résekbe, pl ülés és középkonzol között, se gyömöszölném be a csövet.

2020. jún. 11. 08:50
 9/9 A kérdező kommentje:

Megjött a 2 m hosszú átlátszó zsugorcső Kínából, amit rendeltem a csőre. Hőlégfúvóval rámelegítettem.

Tökéletes lett! Mintha gyárilag erre találták volna ki. :) Meglátjuk hosszú távon hogy bírja majd a gyűrődést. Így már nem karcol a fém gégecső.

2020. júl. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!