Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sarokcsiszolóba melyiket...

Sarokcsiszolóba melyiket érdemesebb venni? Metabo Makita Aeg Dewalt Bosch Milvauke Extol

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán amelyiket nem Kínában raktak össze .
2020. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés mire kell, és hogy akkus vagy hálózati. Ha barkácsolásra kell otthonra, akkor egy 15-20 eft-os Makitát vennék. Akkusban kisebb teljesítményre Metabot vagy Dewaltot. Hálózatiban rányomásos csiszoláshoz, kő daraboláshoz Bosch vagy Flex. Ugyan erre akkusban a Milwaukee FHSAG széria, baromi erős.
2020. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez főleg a pénztárcádtól függ.


Ha van rá keret, válassz inkább minőségi darabot. (Ahogy az első, vagy második írta!)


Viszont adnék egy jó tanácsot:


Én sokat használok flexet.

Ha meg tudod oldani, több darabot vegyél. De legalább kettőt.

Az egyiken a vágókorong, a másikon a csiszoló korong van például, és rengeteg időt spórolsz azzal, hogy a fémmunkáknál nem kell cserélgetni a korongokat. De ugyan ez igaz burkoló, tetőfedő, stb. munkáknál is.

2020. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mind jó amúgy, de én aksisban milwaukeet, hálózatiba metabot vennék
2020. júl. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy bő 20 éves mezei zöld Bosch van. Időnként ház körüli munkákhoz nekem bőven elég, nem kell drágább.

Sőt, nyúzva is volt. Kb 25 m2 térkövezéshez az összes szélső követ, szegélyeket ezzel vágtam el gyémántvágó tárcsával. Bírta a kiképzést.

Sűrű, ipari használatra vennék csak drágábbat, komolyabbat.

2020. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mind jó minőség,talán DeWALT A legjobb hosszú távra,az már ipari. Milwauke-n kívűl mindegyikhez volt szerencsém,bár arról is csak jót hallottam
2020. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ricsi1975 ***** válasza:
Extol sötétzöld. Industrial
2021. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Extolt kerüld, a többi jó!
2021. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!