Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gedore dugókulcs készlet...

Gedore dugókulcs készlet milyen minőségű?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt elsősorban a KingTonyt és hasonlókat favorizálják, de nekem ez a szimpatikus. Árban meg is fizethető még. Vannak ős régi, 30-40 éves örökölt Gedore villáskulcsaim. Azok szerintem teljesen jók. Az újabbak milyen minőségűek?

Otthoni alkalmi ház körüli használatra, időnként kisebb autószerelési munkákhoz kellene.


2020. aug. 10. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jók.
2020. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
profi
2020. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Gedore a szerszamipar csucsa, nem King Tony kategoria. Nem veletlenul kerul 100-150 eft-ba egy 20-30 reszes szett. A Gedore Red mar egy joval olcsobb, kommerszebb brand, kb. King Tony szint. Meg az is boven jo, nem hobbi barkacs kategoria.
2020. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti.
2020. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gedore=minöség!
2020. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta vettem egy 172 részes Gedore szettet. Nem bántam meg, minden forintot megért. Igaz csak "red", de nem ipari szinten használom, csak itthoni alkalmi autószerelésre. Erre szerintem tökéletes.
2021. febr. 4. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra a leheto legjobb, hasznald egeszseggel.
2021. febr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2021. febr. 5. 08:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!