Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet egész keskeny,...

Hol lehet egész keskeny, 3-4mm-es nemzetiszínű szalagot kapni? (Egy ajándék kis pohár celofán csomagolása volt ilyennel összekötve.)

Figyelt kérdés
Végignéztem egy tucat rövidáru áruház kínálatát, és 1 centisnél keskenyebbet nem találtam. Akkor hol kapható?

#dekoráció #rövidáru #nemzetiszínű szalag #keskeny szalag #vékony szalag
2020. aug. 18. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szalagot nem nagyon fogsz találni,én csak nemzeti színű zsinórt láttam, ami nagyon vékony. Ha az is jó, otthon is kivitelezhető, ha van három színben hímző vagy varró cérnád (utóbbiból persze több kell).
2020. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is arra gondoltam, ha nem találom meg, hogy honnan vették akik a poharat csomagolták.

De hát, ha valahol gyártották, akkor valahol kapni is lehet, a fene egye meg.

Kis zsákocskába fűzném a tetején, szélesebb sajnos nem jó.

2020. aug. 19. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Kb. 15 másodperc volt a google segítségével.

2020. aug. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Nekem ezt a céget nem mutatta a kereső, nem tudom, miért.
2020. aug. 19. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!