Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel ápoljam le bútorgyári...

Mivel ápoljam le bútorgyári Konvoj szekrénysoromat (sima sötét bútorlap) hogy visszanyerje eredeti sötét színét? Bútorápoló és szilikon spray pár napig hétig nyerő, aztán vissza kivilágosodik, mint ha kopott ócskaság lenne. Ötlet vélemény jótanács?

Figyelt kérdés

#bútor #bútorápolás #megfakult bútor #bútorlap kezelés #bútorlap ápolása #megfakult bútor ápolása
2020. szept. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifakult a műanyag. Mivel a bútorlap külseje az. Felesleges rá a sok extra ápoló.
2020. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért olyan, mert tényleg kopott. Bútorlappal nem tudsz csinálni semmit, az egy műanyag felület, ennyit bírt.
2020. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Kiválasztasz neked tetsző öntapadós bútor fóliát és átragasztod a szekrénysort.

Én 70 éves nő létemre nemrég csináltam meg a szekrénysoromat. A szekrénysor a célnak megfelel, és olcsóbb volt ez a megoldás, mint egy új bútor vásárlása.

' 86-ban vettem, randa sötét színű volt és a mostani színvilágom világos fa . Így lett egy szupi világos fa erezetű mintás szekrénysorom.

2020. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak az ötletek:

[link]

2020. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos, ez egy nagyon sok "stukkóval" és egyéb kiálló résszel készített, 80-as évekbeli sötét, közönséges szobabútor, azt hittem lehet valamit rákenni a babaolajon kívül, amitől tartósan olyan lesz mint ha be lenne kenve. Mert egy idő után minden bútorápoló ellenére olyan lesz, mint ha ki lenne a sötét felület száradva. Amikor rákenem a bútorápolót ideig óráig nagyon szép. Ott ahol én élek, kb. egy életen át nézzük a bútort, mert olyan a szegénység, hogy esélyünk nincs rá, hogy másikat vegyünk abból ami már megvan. Azt hittem, lehet még olyan mint új korában, de akkor így nézzük, nem kenünk rá semmit.
2020. szept. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!