Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Eltörött a fűnyíróm légszűrőhá...

Eltörött a fűnyíróm légszűrőház fedele. Ti hogyan javítanátok meg?

Figyelt kérdés

Menet közben leesett HECHT 543-as fűnyíróm légszűrőházának a fedele, és sajnon rámentem a fűnyíróval. A fedél elgörbült, megrepedt több helyen.

Visszapattintva így néz ki:

[link]

De igy nem jó ugye...

Lemostam, így néz ki:

[link]

[link]


A márkaszervízben kérdeztem (mivel nyáron vettem a gépet még nem túl régi), azt mondták ilyen alkatrészt csak Csehből tudnának rendelni, 3800 Ft+kb. két hét.... Addig is kéne füvet nyírnom, tehát meg akarom csinálni. Amúgy egy vacak, folyton leesett újkorától.

Arra gondoltam, hogy az elgörbölt részt visszanyomom eredeti helyére, pillanatragasztóval megragasztom a töréseket, aztán valamilyen műanyagből vágok egy lapot (nagyobb jégkrémes doboz fedél vagy hasonló doboz teteje), és azt is ráragasztom mondjuk FBS-el belüleről, hogy jobban tartson.

Ti hogy csinálnátok meg?



2020. okt. 3. 11:47
 1/5 Fantom83 ***** válasza:
71%

Én ebben a helyzetben mérgemben letépném a maradékot a gépről,és feltennék rá egy 1600Ft-os cross motor légszűrőt.

Azt legalább bármelyik motoros boltban megkapod a polcról.

2020. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szigszalag sok mindent megold.
2020. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Duck tape ragasztó szallag.
2020. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hétre én odaragasztószalagoznám / gyorskötőzném, aztán jön helyette az új.
2020. okt. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantom83 ***** válasza:
100%
Én azért javasoltam az átalakítást,tuningolást,mert ha ez a széthullás egyszer megtörtént,máskor is megtörténhet...
2020. okt. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!