Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tartós, megbizható deltacsiszo...

STB 007 kérdése:

Tartós, megbizható deltacsiszolót keresek. Ne poroljon nagyon. Örülnék, ha nem lenne nehéz. Fontos, hogy könnyen kapjak hozzá olcsó csiszolópapírt. A változtatható rezgésszám is előny. Ismertek ilyet? A teljesítmény vagy a rezgésszám a mérvadó?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Csiszolópapírok szabványosak. Nekem Skil van, szerintem ár-érték arányban verhetetlen.
2020. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Bosch van, de mind porol ha csiszolsz.

Az enyémre rálehet dugni a porszívót.

2020. okt. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, majd mindegyik rendelkezik elszsívási lehetőséggel, lyukacsos papír használata mellett...És változtatható sebességgel.

Olcsó legyen, erős, és könnyű, valamint tartós.. HA-HA...HA.. :)

2020. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Láttam ám csiszolót, használtam is, nem egyszer.

Igen, szabvanyméretűek a csiszolólapok, de próbálj egy Powerplushoz barkácsboltban papírt venni! (A lyukak elhelyezkedese tér el.)

Tudom, hogy egy csiszoló porol, de ennek mértékében tapasztalataim szt vannak nagy eltérések.

Direkt azért írtam, hogy ne legyen nehéz, mert nem a szuperkönnyű, anyag nélküli, gagyi kategóriában keresgélek!

2020. okt. 14. 14:31
 5/6 A kérdező kommentje:

Hol olvastad az olcsót? Csak a csiszolópapírra írtam, hogy olcsó legyen!

Sok csiszolónak nincs fokozata.

Érdemi válaszokat várnék, nem okoskodást...

2020. okt. 14. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát , persze...

Elnézést félreértettem a kérdésed...csak a papír legyen ócsó.

Valahogy éreztem...

A Powerplus az nem márkás, hanem...

Ja, nem a gép porol hanem az anyag amit csiszolsz és a papír minősége szabja meg hogy mennyit...

Hát, ha már több félét is használtál, akkor van összehasonlítási alapod, tudod mely tipusok közt keresgélj, mik a gyönge pontok..

Ugyanaz az anyag ugyanazzal a papírral erősebb géppel jobban porol, de hamarabb végzel a munkával.

2020. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!