Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Redőny vasat lehet ívvel...

Redőny vasat lehet ívvel hegeszteni vagy túlságosan vékony anyagból van? A tipikus "redőny vasra" gondolok amiből pl. kerítés elemek is készültek.

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha új,ha tud hegeszteni az illető,ha jó a gép....

Ha rozsdamarta régi,egy barkácsboltos vacakkal esélytelen.

2020. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem rozsdás hanem festett. Iweld inverterem van és egy régi hetra trafó.

Gondolom jó lenne valami vékony elektródával próbálkoznom...

2020. nov. 4. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, es ne akard egybol vegigvarrni, hanem 1-2 centis heg utan hagyd kicsit hulni. Igy ugyan nem lesz profi varras, de egy redonyvasat azert megtart, es amugy sem latszik.
2020. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A falusi kerítéseket is a faluban hegesztették anno, ívvel, nagy valószínűséggel Hetrával. A nagyszüleimé is ott készült, ahol laktak.

Vékony pálca, ennyi. Pöttyözve még 2-essel is meg lehet csinálni, ha nem nagyüzemi mennyiségben kell.

2020. nov. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet barkáccsal is . Az utánfutóm oldallemezét praktikeres trafóval foltoztam be,csak 1x-2x égettem át. Vékony pálca kell, és fémtiszta felület.
2020. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeréves Hetrával simán meghegesztettem.

Igaz, nem is vagyok lakatos.

2020. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komoly szaktudást igényel !!! Meg jó gépet !
2021. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!