Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú szerszámokat...

Milyen márkájú szerszámokat vegyek?

Figyelt kérdés

Itthoni hobbibarkacsolashoz, szereleshez szeretnék normális minőségű cuccokat venni, a mostani gagyik helyett.

Villaskulcs készlet, csavarhúzó készlet,imhusz szett, fogók, akkus csavarozó ilyesmi kell.

A lényeg, hogy évek múlva is szerszám legyen, és lehessen nyüstölni.

Ki mit ajánl?


King tony, Stanley, wurth, knipex, parkside, garant

Ezeket ismerem :)



2020. nov. 23. 15:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Flex, fúró ilyesmi gépeket kihagytam, ilyenek is kellenek. Makitára gondoltam.
2020. nov. 23. 15:47
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Makitával nemigen nyúlhatsz mellé. És ha már az tegyél mellé egy ilyet:

[link]

Meg egy fogókészletet és az alap megvan. A többi majd adja magát.

[link]

2020. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Makiták tényleg jók manapság.

Szerszámkészletek is jók amiket felsoroltál. Még a Beta-t ideírnám.

2020. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Parkside ból is lehet kifogni elég jó gépeket.
2020. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nem is tudtam, hogy a makita is gyárt kéziszerszámokat. Sokat dolgoztam makita gépekkel előző munkahelyen, szerettem azokat, es bírták hosszú évekig.


Zöld ment mindenkinek 🙏🙏

2020. nov. 23. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
én is szeretem a makitát
2020. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkus szerszám dewalt, milwaukee. Makita a 220v-os szerszámokban jó
2020. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha nekiállsz vásárolni, akkor jelentős kiadásokat jelentenek, ha mindebből Makitát akarsz. Igen lehet hosszú távon vissza hozzák az árát, de kevésbé használt eszközök közül érdemes egy picit olcsóbb verziót beszerezni én úgy gondolom, nekem is van flexem egy 10 éves skills, bármit vágtam vele, azt vitte, de csak egy évben max 2-3x használom, ehhez nem kellett egy 50 ezres makita :)
2020. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Dugókulcs szettből a Jonneswayt vagy King Tonyt ajánlom. Villáskulcs készletből a Kraftmant, most 10 eft-ért hozzá lehet jutni és már-már ipari minőség. Ha villanyszerelő szerszámokat is akarsz, érdemes megnézni most a Phoenix Contact és Weidmüller akciókat. Egy krimpelő fogó áráért kapsz egy komplett fogó szettet.

[link]

[link]


Egyéb fogókból és lakatos szerszámokból kifejezetten ajánlom a Format Plus szerszámokat. Tulajdonképpen a Format egyik brandje a Knipex, csak 10-20%-al olcsóbb a Format. Nagyon erős, jó minőségű, német szerszámacél fogóik és csavarhúzóik vannak. Ezek a Fétis Kft-nél a legolcsóbbak. Ugyan itt megemlíteném a Tactix üthető csavarhúzó készletét, relatíve olcsó (9 eft kb.) és nagyon erős.


Én akkusból Milwaukeet vettem, fúrógép, fúrókalapács, sarokcsiszoló, dekopír, orrfűrész, kicsi-nagy ütvecsavarozó, hőlégfúvó, forrasztó, multigép, stb. A Makita, Dewalt is nagyon jó. Bár csupán otthoni tevékenykedésre megfontolnám egy zöld Bosch géppark beszerzését, fölösleges a felső-közép kategóriás gyártóktól vásárolni, pillanatok alatt elszalad 6-7-800 eft vagy több, és nem termel pénzt. Hálózati gépből ne vegyél Milwaukeet, inkább Makita vagy Bosch.


Még azt hozzátenném, hogy nekem a Stanley kéziszerszámokkal nincs jó tapasztalatom. Volt egy komplett Stanley szerszámkocsi előző munkahelyemen, a dugók fele szét volt repedve, fogók lötyögtek, kopott-törött élekkel, csavarhúzók is törtek. A Format és a Sonic az nem tört, bár utóbbi más liga. :)

2020. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
degazdag vagy. Lidliből mindent vehetsz.
2020. nov. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!