Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosogatókagylót hogyan lehet...

Garott kérdése:

Mosogatókagylót hogyan lehet befoltozni?

Figyelt kérdés

Az alábbi problémám merült fel. Kitakarítottam a mosogatókagylót és sajnos valószínű a takarítás eredményeképp is a lefolyó mellett egy apró lyuk keletkezett. Alulról látva a környéke már elég rozsdás, de nyáron lesz ez a rész felújítva, addig valahpgy ki kéne húznia (egy hónapja készült el a lakás szigetelése, így erre már nem maradt tartalékom). A lyuk 100% egy lámpával mintkét oldalról sikerült beazonosítanom.


A kérdésem, hogy milyen házibarkács megoldással lehetne megoldani? Én valami szigetelő anyagra gondoltam alulról ami kibírja a vizet, de nem tudom mi az ami hónapokig kibírná. Az egyik ötletem az hogy alulról egy kis szilikonnal elkenem a lyukat. A másik jóval erőszakosabb a pur hab volt. De olvastam hogy létezik tömítőpazta is, és lehet az hatásosabb lenne.


Valaki tudna valamit ajánlani?



2020. nov. 29. 19:25
 1/5 anonim válasza:
100%
A lyukat tisztítsd meg és kend be FBS ragasztóval.Egy jó darabig kibírja.
2020. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tömitő sziló 2000 körül kapható.
2020. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az FBS ragasztó kis tubusban is létezik, egyszerűbb egy autósboltban keresni. Elovasod az utasítást, bekened ott, és úgy ahogy praktikus, kötés után jobb mint a fajansz..


Sok sikert.


Ha pur habbal töltöd ki az üreget az jó, csak nem kell az egész tubus..az pedig 1500-2500 Forint.

2020. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Gyurmaragasztóból is létezik vízálló fajta.
2020. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megcsináltam és jól tart!
2020. dec. 2. 10:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!