Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bambuszfüggöny készítes -...

Bambuszfüggöny készítes - felfüggesztési gondok?

Figyelt kérdés

Egyfajta bambuszfüggönyt akarok készíteni, az egyes elemek megvannak, de amit nem tudok és nem találtam a neten sem erröl semmit, az az, hogy hogyan lesznek a felfüzött szálak egymáshoz rögzítve.

Eredetileg egy rúdra akartam volna felfüzni, de akkor a fonal felsö hurkai látszanak, ami nem szép, meg az egyes szálak nem stabilan vannak rajta, el tudnak oldalirányba csúszni.

Úgy gondoltam elején, hogy a fonalból sehol ne lehessen látni semmit, ez a másik gond, hogy a fenti végén hogy lehet eltüntetni, hogy szépen is nézzen ki és stabil is legyen.



2020. dec. 3. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy rajzzal, az elemek képeivel sokat segítenél a vizualizàlásban.
2020. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen lényegtelen, hogy mit terveztem, azt nem tudom elképzelni, hogy lehet a felsö tartórúdra rögzíteni az egyes szálakat.

A végleges megoldáshoz nem vettem eddig semmit, mert nem tudom elképzelni sehogy sem, ezért egyelöre nem is tudok semmit feltölteni képként.

Az egyedüli, ami van, a bambuszdarabok egy madzagra füzve, a madzag felül 25-30 hosszan fölöslegben van, ezt kellene valahogy odaszerelni valamire.

2020. dec. 9. 18:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!