Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerszámos ládát szeretnék...

Szerszámos ládát szeretnék venni a férjemnek, de nem tudom melyik fajta a jó. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Valami nagyobb kellene amiben sok dolga elfér, eddig egy DeWalt 23L-es ládát néztem ki.

Viszont a műanyagokra azt írják, hogy törik a csatja.

Mit ajánlotok? Őt nem szeretném megkérdezni, mert ajándék lesz. Így olyat keresek ami bírja a strapát és viszonylag nagy.


2020. dec. 12. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Dewalt jó márka, veheted. De ha ggódsz a műanyag miatt vannak fémből is. Pl:

[link]

2020. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fantom83 ***** válasza:
100%

Milyen szerelő a férje (gáz,víz,villany),mennyit szán az egész projektre?

Nem árt tudni milyen szerszámokhoz kellene a láda.

2020. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Villanyszerelő a férjem és max.15 ezer forintot szánok a ládára. A villanyszerelésen kívül otthon is barkácsol, automatizál.

2020. dec. 12. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak műanyag ládák fém csattal is, én kaptam fém ládát + teliraktam szerszámokkal, kb 50kg volt. Nem igazán cipeltem semmerre.
2020. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dewalt szerszámaim vannak 20éve. A TSTAK dobozoknak fém csatja van és egy örök élet.
2020. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsot! Ezek alapján fogok dönteni.
2020. dec. 12. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy a Dewalt Tstak (munkahelyen használtam) és a Milwaukee Packout (van itthon) túlárazott a minőségét tekintve. A legjobb ár/értékű amivel dolgoztam, az a Qbrick (szintén van itthon), van belőle kicsi-közepes-nagy, a piacon a legnagyobb beltere van, jóval masszívabb mint a Dewalt vagy a Milwaukee, Praktikerben kapható.


[link]


Nyilván nem túl releváns, de most hogy bezártak az edzőtermek kettő ilyen szerszámosládán azokat összetolva szoktam fekvenyomni. Súllyal együtt vagyok olyankor 240-250kg, nem recseg-ropog, míg a többi ha ráállok a 120 kilómmal már megérzi.


Még egyet tudok ajánlani, autószerelő szerszámokat tartok benne, otthoni ütős-vágós láda, nagyon praktikus belsővel, két felé szedhető. 40-45kg szerszámot gond nélkül viszek benne lassan 2 éve, viszont erre nem szabad ráállni.


[link]

2020. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Megnéztem az ajánlott táskákat.


Nem lesz egyszerű dönteni.

2020. dec. 13. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!