Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Húzódzkodó állványt mivel...

Húzódzkodó állványt mivel rögzítsem tégla falra?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen tipli illetve csavar kellene hozzá

#tipli #húzódzkodó #falra rögzítés
2020. dec. 13. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

100-150 hosszú 10-12 es tipli állvány csavarral.

A tipli fajtája és hossza, a tégla fajtájától függhet(tömör,lyukacsos). Méret függ a felfogatás számától.

Lehet vegyi dűbel is, lyukacsos téglához harisnya kell hozzá.

2020. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Alaposan körül kell járni a témát, mert a falnak megfelelő vastagságúnak kell lennie, egy tégla vastagságúval ne is próbálkozz. Legjobb lenne, ha végiglátogatnál pár edzőtermet és ott érdeklődnél.
2020. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pbarni ***** válasza:
100%
Át tudod fúrni a falat? Legbiztonságosabb lenne teljesen átfúrni és menetes szárral felfogatni, az elbírja a terhelést.
2020. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kisméretű téglafal van, és elég széles teljesen átfúrni biztosan nem tudom.

Én erre gondoltam talán ez megteszi: [link]

2020. dec. 13. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Megteszi. De ne fugába menjen.
2020. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, ha 4 kell bele akkor teljesen tuti, ha csak 2 akkor ahogy fennebb írták figyelni kell hová megy.
2020. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted a 10x100-as tiplit is. Így konkrétabb választ lehet adni,ha ismert a cél. Én ezt javaslom:praktiker.hu/csavar-zar-vasalat/csavar-szeg-kampo/tipli-dubel/313436-fischer-injektalo-ragaszto-300ml-2-komp-2db-keveroszarral Használtuk padok,szemetesek parkban történő rögzítésére a vandálok ellen. Esélyes a hagyományos dűbellel kimozogni a falból. Dinamikus terhelésre nem raknák műanyag tiplit
2020. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk az edzoteremben 60cm vastag tomor tegla fal van. A hozodzkodo-tolodzkodo 4 darab M14-es atmeno menetes szarral volt felrakva, tulso oldalan fakoteses alatet es 1-1 deszka oldalankent, hogy ne nyomja szet a falat/vakolatot. Nem tudom hany kilo vagy, milyen eros, de ha 100-120kg+ mondjuk 20-40kg tarcsaval nekiallsz huzodzkodni vagy tolodzkodni, a 10*100-as tipli edeskeves lesz. Ha 60-80kg vagy, sajat testsulyos edzes lesz, akkor is legalabb 150 hosszut tennek 12-es atmerovel.
2020. dec. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!