Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vásároltam egy iweld gorilla...

Vásároltam egy iweld gorilla 190 inverteres hegesztőt! egy reklámban láttam hogy awival lehet hegeszteni? Persze másik kábellal és palackkal!

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik van neked a pocketpower? Mert az csak egyszerű inverteres. Hova kötnéd a védőgázt, mikor ezen nincs se gázcsatlakozás, se magnesszelep stb nincs?

Amit láthattál az lehet, hogy az aluflux széria, ami eleve védőgázas hegesztő, de abban nincs 190-es. Azokkal kis trükkel lehet AWI-zni

2020. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szelepes AWI pisztoly/munkakábel kell hozzá és argon palack. Akkor koppintós módszerrel lehet vele.
2020. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt láttam a videóban. Ha külön veszek ilyen pisztolyt meg egy kisebb argon palackot akkor tudok vele awi kén hegeszteni?
2020. dec. 14. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kell egy palack, egy nyomáscsökkentő és a szelepes munkakábel. Esetleg egy a pisztoly végén használható gázátfolyás mérő (rotaméter, rotacső), a pontos gázmennyiség beállításához.

Ezen a videón egy egyszerű Mastrowled MMA gép van. A végén jól látható a szelepes pisztoly működése:


[link]

2020. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!