Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol tudnék venni a puzzle-hez...

Hol tudnék venni a puzzle-hez üveglapot, hogy felrakhassam falra?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok, hogy a kirakóst csak egy üveglap mögé szeretném bepattintani (nyílván valami kartont is raknék mögé). Keret nélkül. Szóval olyan üveglapot keresek, amin vannak ilyen kis fogak, amik megtartják a képet. Remélem értitek, és tudtok segíteni!!

Esetleg ha tippeket is tudnátok adni, annak nagyon örülnék! :)


2010. aug. 12. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Üvegesnél, képkeretezőnél kapsz, méretre is vágják neked.
2010. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk hét 50X 70 es ( 1000 db-os) puzzle van a falon, egyik sem üveglappal az ugyanis nehéz volna, a Baumaxban, és a Praktikerben, ( OBI is, vagy KIka) van ilyen képkeret alul vékony furnér, rajta vékony plexi, vagyis műagyag, totál úgy néz ki mint az üveg, csak könnyű, és a bepattintós kapcsok is a csomagban vannak, változó az ára ez a méret, 2000 és 3000 között van, vettem már itt is ott is.

habár keret nincs rajta mégis bepattintós képkeret néven van, én is így keretem és találtam.

remélem találsz te is.

2010. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. aug. 13. 02:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az 1000 db-os puzzle-mhöz vettem egy komplett képkeretet az obiban... nem volt drága és ha jól csinálod akkor megtartja simán!
2010. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de én ragaszkodok ahhoz, hogy csak egy üveglap legyen előtte, és ne legyen kerete! :)

Tegnap végülis találtam az OBIban 50x70 centiset ilyenből 2300 Ft-ért. Megkérdeztem a keretezőt, hogy tudna-e tanácsokat adni, hogy hogy rakjam bele a képet majd, milyen lapra érdemes ráragasztani a puzzlet, ilyesmik.. Ő mondta nekem, hogy abba nem fog beleférni, mert túl kicsi a hely, stb.. Szóval elég rendesen lehurrogta. De végülis próbának vettem egyet, mert én úgy láttam, hogy elég a hely. És lám, ha két puzzlet raknék egymásra, még akkor is bele tudnám tenni.. :P (mellesleg a keretek drágábbak, és abba nem biztos hogy saját kezűleg rendesen be tudnám tenni..) Erről ennyit.. De olyan vastag lapra úgyse ragasztom fel. :)

Ezt főleg azoknak mondom, akik a későbbiekben akarnak szintén ilyet. Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!