Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Békásmegyeri panelban mikor...

Békásmegyeri panelban mikor szabad fúrni? Szombaton napközben szólhatnak érte?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én zuglóban lakom, itt vasárnap délután is rendszeresen fúrnak :S

Nézd meg a házirendeteket!

2010. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el a közös képviselőtől a házirendet, ha biztosra akarsz menni. Ha kiírod a kapuban, hogy ettől eddig felújítás miatt zajongani fogtok, elnézést kérsz, akkor kihúztad a dolog méregfogát.
2010. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szombaton akarsz fúrni, akkor ne reggel 7-kor kezd el, mert vannak olyan lakók, akik még alszanak. 10 óra körül már nem szólhatnak, de este 6 körül már ne fúrj. Gondold végig a saját hétvégédet, hogy téged milyen időpontban nem zavarna. Egyébként igaz, ha előre kiírod, akkor nemigen szólhatnak. Mindenki beköltözött, felújított egyszer, így a lehetőséget neked is meg kell adniuk.
2010. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk péntek este 6-tól hétfő reggel 8-ig tilos fúrni, benne van a házirendben.
2010. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, Istenem,de jó nektek!

Amúgy a hét végi furkálást főleg délután én elfogadhatatlannak tartom, hiszen az egész heti meló után az emberek ilyenkor szeretnének ebéd után sziesztázni. Én kaptam már dührohamot ez miatt. Gyakorlatilag így a mi házunkat tekintve 40 családnak b@sszák el a hétvégi délutáni pihenését. Én nem tenném.

2010. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!