Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan lehet rendelni olcsón...

Honnan lehet rendelni olcsón bútorfóliát ami jó minőségű?

Figyelt kérdés
Teljes fehérre lenne szükségém. Egy bútort szeretnék lefóliázni amit igy önmagában szeretek, de a színe mar nem tetszik és nem is megy a többi bútorhoz. Egyáltalán szerintetek érdemes ezt a megoldást választani vagy mit tudnék még kezdeni vele ? Egy komódról van szó egyébként . Előre is köszönöm a válaszokat :D

2020. dec. 30. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Szatmári, Gyöngyös
2020. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a bútorfólia jó megoldás lehet. Nem olyan drága megoldás, de könnyen át lehet variálni vele egy adott bútort. Én is nemrég csináltam ilyet, íróasztalt fóliával "átizéltam", kicseréltem a fogantyúkat is... tök szép lett. :) Mi számít neked olcsónak? Én is rengeteg weboldalt megnéztem, de én úgy láttam, hogy átlagban egy 45 cmx15 méteres tekercs ilyen 10 ezer körül van. Vagyis én nem nagyon láttam olcsóbbat. Hány négyzetméterre lenne szükséged? Én átlagban ilyen 1200-1500 ft/m2-t szoktam látni.
2020. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!