Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Erkély ajtó, egyoldalú kilincs...

Erkély ajtó, egyoldalú kilincsbol kétoldalú kilincs?

Figyelt kérdés

Üdv.

A kérdés picit fura, persze tudom miért nem veszek egy olyat,miért nertem úgy meg stb stb...MERT ITT VAN AZÉRT!


Naszoval...adott egy nem szabvány méretű erkély ajtó és az egyik oldalán csak ugye a behuzo fulecske van és mágnes hogy megtartsa az ajtót becsukva.

Mivel nem erkély autóként van használva és a kilincs pont az ajtó másik felén van illetve nem lehet megfordítani magát az egész ajtót.


Valószínű nem hülyeség de még nem próbáltam.

Ha a túlsó feléről megfúrom az ajtót, hogy a kis vasat(vagy mi a bánat az) át tudjam dugni, működne az ajtó? Mármint nyitni zárni tudnám?


Egyoldalú kilincsbol kétoldali kilincses ajtó lenne. Mennyire reális ez?

Sajnos még nem láttam soha a belső részeit egy egyoldalú illetve egy átmenő kilincsesnek így a kérdés.

Valószínű sok különbség nem lehet...



2021. jan. 2. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézzed meg a kilincs túloldalát és megfogod látni, hogy miért nem lehet átfúrni.
2021. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd le azt a behúzó gombot,gondolom,pont "szemben" van a kilinccsel a másik oldalon.

Megláthatod,hogy mi van alatta,hogy is van rögzítve a kilincs,hogy ugye ki ne jöjjön.

Szükséged lesz ugye egy másik kilincsre is,...meg szerintem egy másik négyzetvas~darabra is,ami hosszabb a mostaninál...

2021. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Miért adsz úgy -rossz- tanácsot, ha még sohasem láttál ilyent?!

2021. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!